Sulm në një bar të Brazilit, 11 të vdekur - Bota Sot
Sulm në një bar të Brazilit, 11 të vdekur

Amerika

Sulm në një bar të Brazilit, 11 të vdekur

Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:35
Brazil

Një grup i armatosur ka qëlluar mbi pronarët e një bari në Belem të Brazilit, kështu duke vrarë 11 persona dhe duke plagosur një tjetër.

Anëtarët e këtij grupi të armatosur po mbanin maska për të mbuluar fytyrat e tyre para se ta kryenin sulmin vdekjeprurës, shkruan Euronews. Ende nuk dihen motivet e këtij sulmi dhe autoritetet braziliane nuk kanë arritur ta identifikojnë ndonjë të dyshuar për këtë sulm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...