E gjejnë pas dy javësh të humbur në pyll - Bota Sot
E gjejnë pas dy javësh të humbur në pyll

Amerika

E gjejnë pas dy javësh të humbur në pyll

Më: 25 maj 2019 Në ora: 21:24
Amanda Eller

Një grua që ishte zhdukur për dy javë në Pyllin Makavao të Mauit, në Havaj, është gjetur gjallë edhe kur shumë të tjerë i kishin humbur shpresat.

Amanda Eller, një mësuese joge nga SHBA, ishte zhdukur prej 16 ditësh dhe u gjet nga shpëtuesit buzë një rrëkeje.

Sipas operatorëve që e shpëtuan, ajo ishte e djegur nga dielli, por ishte në gjendje  mjaft të mirë shëndetësore.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...