Policja 44 vjeçare akuzohet për seks me një 16 vjeçar - Bota Sot
Policja 44 vjeçare akuzohet për seks me një 16 vjeçar

Amerika

Policja 44 vjeçare akuzohet për seks me një 16 vjeçar

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 09:53
Shauna Peshkop

Një police 44 vjeçare po përballet me akuza serioze me pretendimin se ajo kishte bërë seks me një djalë 16 vjeçare.

Shauna Peshkop, raportohet se ka pasur marrëdhënie të plota seksuale me të riun, seks oral po ashtu e ka ngacmuar atë.

Peshkop e cila ka punuar në Kaliforni për pesë vitet e fundit, u arrestua të enjten dhe do të paraqitet në gjykatë javën e ardhshme.

Pas arrestimit të saj, hetuesit thuhet se kanë gjetur dëshmi se akuzat e bëra ndaj saj ishin të vërteta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...