Të shtëna në Filadelfi,1 i vdekur dhe 8 të plagosur në një ceremoni diplomimi - Bota Sot
Të shtëna në Filadelfi,1 i vdekur dhe 8 të plagosur në një ceremoni diplomimi

Amerika

Të shtëna në Filadelfi,1 i vdekur dhe 8 të plagosur në një ceremoni diplomimi

Nga: M.H Më: 17 qershor 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Një person është i vdekur dhe tetë janë qëlluar në një mbrëmje diplomimi në Filadelfia të dielën, shkruan ABC news, përcjell Bota sot.

Katër prej të shtënave ishin drejtuar për personat në moshën, 15 deri në 17 vjeç, ndërsa katër ishin të rritur që besohej se ishin në të 20 vjeçar, iu tha komisioneri i policisë Riçard Ross gazetarëve në një konferencë shtypi.

Një nga të rriturit vdiq pasi u transportua në spital, tha Ross. Ky person ende nuk është identifikuar, autoritetet po hetojnë më tej. Asnjë motiv nuk është përcaktuar. Asnjë arrestim nuk është bërë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...