Tornado e frikshme, shikoni si “fluturon” makina - Bota Sot
Tornado e frikshme, shikoni si “fluturon” makina

Amerika

Tornado e frikshme, shikoni si “fluturon” makina

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 19:22
Pamje nga video

Banorët e New Jerseyt në Shtetet e Bashkuara kanë përjetuar momente tmerri pasi një tornado e fuqishme mori përpara gjithçka.

Një video është bërë virale në internet dhe tergon momentin kur një makinë ngrihet në ajër si të ishte lodër.

Tornado ndodhi pak pas orën 14:00 në Mount Laurel, në datën 6 korrik.

Era e fuqishme preku edhe një parking duke marrë para çdo gjë, përfshirë edhe makinën që u filmua në kamerat e sigurisë.

Tornado më pas u zhduk duke mos lënë pas dëme të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...