Shkaktoi aksidentin vdekjeprurës sepse po shikonte porno duke vozitur kamionin - Bota Sot
Shkaktoi aksidentin vdekjeprurës sepse po shikonte porno duke vozitur kamionin

Amerika

Shkaktoi aksidentin vdekjeprurës sepse po shikonte porno duke vozitur kamionin

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:49
Tate Doom

Një shofer kamioni në Amerikë do të përballet me drejtësinë pasi që kishte goditur për vdekje një person në juglinde të Minesotës.

Raportet e hetimeve tregojnë se Tate Doom, 47 vjeçar, ishte duke shikuar porno në telefon kur ka goditur me kamion dy automjete.

Hetuesit kanë treguar se në telefonin e tij janë gjetur foto dhe video të hapura në orën kur ai po voziste kamionin kur edhe shkaktoi aksidentin fatal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...