Babai i tronditur nga vrasja e të bijës 9 vjeçare nga qentë - Bota Sot
Babai i tronditur nga vrasja e të bijës 9 vjeçare nga qentë

Amerika

Babai i tronditur nga vrasja e të bijës 9 vjeçare nga qentë

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 18:21
Foto

Babai i një vajze, të cilën autoritetet thonë se u vra nga qenët e një fqinji që u zhvesh në Detroit tha se ai u përpoq të shpëtonte 9-vjeçarin e tij, por "ajo ishte zhdukur kur arrita te ajo", shkruan AP.

Emma Hernandez ishte duke hipur në biçikletën e saj në një rrugicë të hënën pasdite, kur tre qen, të përshkruar si pit-bulls ose mix-pit-bull, u dolen nga një oborr dhe e sulmuan atë, tha policia. Ajo vdiq më vonë në një spital dhe pronari i qenit u mor në paraburgim. Asnjë akuzë nuk është ngritur.

"Unë u përpoqa më të mirën. Unë u përpoq ta ndihmoja. Unë bëra gjithçka që munda në fuqinë time, "tha babai i Emës, Armando Hernandez, për WWJ-AM të martën. "Ajo ishte zhdukur kur e arrita atë."

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...