Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë - Bota Sot
Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë

Amerika

Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 14:06

Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të 6 katet e saj.

Por, rezidenca zyrtare e Donald Trump ka edhe një sërë dhomash sekrete, ku përfshihen një dhomë boulingu, një “dyqan çokollatash” dhe një bunker i madh për raste katastrofash.

Një libër i ri, i titulluar “Një vit në cirk”, zbulon dhomat brenda Shtëpisë së Bardhë

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...