Kompania ofron 3.000 dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë - Bota Sot
Kompania ofron 3.000 dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë

Amerika

Kompania ofron 3.000 dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 22:01
Foto ilustrim

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme.

Americanmarijuana.org po kërkon një person që ta paguajnë me 3000 dollarë në muaj që të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e drogës gjysmë-të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç 3000 dollarëve rrogë, do të fitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit.

Dhe si pjesë e punës do të testojnë prodhime të ndryshme kanabisi, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat