Dy-vjeçari goditet për vdekje nga treni i metrosë, derisa nëna e tij po lidhte këpucën e tij - Bota Sot
Dy-vjeçari goditet për vdekje nga treni i metrosë, derisa nëna e tij po lidhte këpucën e tij

Amerika

Dy-vjeçari goditet për vdekje nga treni i metrosë, derisa nëna e tij po lidhte këpucën e tij

Më: 12 dhjetor 2019 Në ora: 07:58
Manhattan

Një djalë dy-vjeçar vdiq, pasi u nda nga e ëma duke u goditur në mënyrë fatale nga një tren i metrosë në Manhattan, të mërkurën në mbrëmje.

Djali, i cili ende nuk është identifikuar publikisht, hyri në stacionin Fulton Street me nënën e tij gjatë trafikut të orëve të vrullshme.

Një burim policie i tha DailyMail.com tha se e nëna e 2 vjeçarit ishte duke e lidhur këpucën e fëmijës dhe ai u tërhoq duke përfunduar tek binarët

Dëshmitarët thonë se djali ishte disa hapa përpara nënës së tij dhe rrethanat po hetohen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat