Me maska dhe doreza/ SHBA ndryshe nga e gjithë bota, hap edhe lokalet e striptizmit - Bota Sot
Me maska dhe doreza/ SHBA ndryshe nga e gjithë bota, hap edhe lokalet e striptizmit

Amerika

Me maska dhe doreza/ SHBA ndryshe nga e gjithë bota, hap edhe lokalet e striptizmit

Më: 19 maj 2020 Në ora: 15:40
Foto

Shtetet e Bashkuara po përgatiten të ringjallin ekonominë, pas 2 muajve në krizë të thellë për shkak të koronavirusit.

Një ndër realitetet që do pësojnë ndryshime për shkak të pandemisë janë edhe lokalet e striptizmit, ku balerinet do të punojnë me maska dhe doreza.

Den Strip Club në Cheyenne, Wyoming, një nga vendet më të njohura të argëtimit për të rritur është duke u përgatitur për rihapjen, shkruan Shqip. Dhe kështu midis, dorezave dhe veçanërisht maskave, vajzat janë të gatshme të mirëpresin klientët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat