Sulm në Washington, 2 të vdekur dhe 2 të plagosur

Amerika

Sulm në Washington, 2 të vdekur dhe 2 të plagosur

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 09:17
Pamje nga vendi i ngjarjes

Të paktën dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur nga një sulmi që u bë të shtunën në mbrëmje në Bellevue në Washington.

Sipas policisë sulmi ka ndodhur rreth orës 07:30. “Në momentin që arriti në vendngjarje, policia gjeti një të vdekur dhe një të plagosur në gjendje të rëndë në hollin e katit të tretë të një blloku apartamentesh”- tha Steve Mylett, shefi i policisë në Bellevue, shkruan CNN.

‘Edhe pas ndërhyrjes së mjekëve i plagosuri ndërroi jetë. Njëri nga burrat kishte plagë me armë zjarri, ndërsa tjetri një plagë me thikë”- shtoi Mylett.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat