Deshi ta ushqen shpendin, ia kafshon dorën – presidenti brazilian largohet që mos ta pësojë më keq - Bota Sot
Deshi ta ushqen shpendin, ia kafshon dorën – presidenti brazilian largohet që mos ta pësojë më keq

Amerika

Deshi ta ushqen shpendin, ia kafshon dorën – presidenti brazilian largohet që mos ta pësojë më keq

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 18:44
Presidenti brazilian Jair Bolsonaro

Presidenti brazilian Jair Bolsonaro nuk po e di se si ta kalojë kohën në karantinë, pasi së fundmi ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan The Guardian.

Me maskë në fytyrë është fotografuar duke tentuar ta ushqen një shpend, por duket se ky veprim nuk i pëlqeu shpendit që e sulmoi.

Shoqërimi me këtë zog gjigant nuk kaloi edhe aq mirë. Atë e kafshoi në dorë, duke bërë që Boslonaro të kërcen nga frika – madje është fotografuar duke larguar dorën nga ky shpend.

Kujtojmë që Bolsonaro që nga shpërthimi i pandemisë së coronavirusit, ka qenë kundër mbajtjes së maskave si dhe distancimit social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat