Trump ankohet: Nuk është fer

Amerika

Trump ankohet: Nuk është fer

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 10:04
Donald Trump

“Rregullat e reja të debatit televiziv nuk janë të drejta, por i pranoj”, ka deklaruar presidenti amerikan Donald Trump para debatit të fundit parazgjedhor televiziv.

Ky debat do të mbahet të enjten në Neshvill.

“Konsideroj se nuk është e drejtë që i kanë ndryshuar temat dhe që do ta kemi moderatorin e njëanshëm në studio, por unë do të marrë pjesë në debatin televiziv”, ka deklaruar Trump, transmeton Reuters.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat