Joe Biden në zi! Vjen lajmi i trishtë nga familja e tij

Amerika

Joe Biden në zi! Vjen lajmi i trishtë nga familja e tij

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 20:21
Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira, u shua sot”.

Pastori gjerman ishte 13 vjeç dhe ka qenë në familjen e Biden që nga viti 2008.

Image

Edhe Zonja e Parë, Jill Biden, shkroi në Twitter: “Prehu në paqe djali ynë i mirë dhe i dashur, Champ. Do të na mungosh”.

“Në momentet tona më të lumtura dhe në ditët tona më të pikëlluara, ai ishte pranë nesh, i ndjeshëm ndaj gjithë emocioneve tona të pashprehura. Ne e duam shumë djaloshin tonë të mbarë, dhe do të na mungojë gjithmonë”, shkruhej në deklaratën e familjes Biden.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat