Kaos në borë! Aksident masiv në autostradë - Bota Sot
Kaos në borë! Aksident masiv në autostradë

Amerika

E premte, 19 tetor 2018

Kaos në borë! Aksident masiv në autostradë

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 06:55
Pamje nga aksidenti

Kjo video e filmuar nëpërmjet një droni shfaq kaosin e krijuar nga automjetet në një autostradë të mbuluar nga bora.

Në këtë aksident ishin të përfshira rreth 100 automjete. Makina dhe kamiona ngecën në borë ose rrëshqitën jashtë rrugës.

Ngjarja u regjistrua në autostradën e Interstate pranë Marshfield në Missouri të SHBA.

Mediat lokale raportojnë se nga ky kaos i shkaktuar ndërroi jetë një grua ndërsa 11 persona mbetën të plagosur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test