Mike Pence reagon pas të shtënave në Florida - Bota Sot
Mike Pence reagon pas të shtënave në Florida

Amerika

E premte, 16 nëntor 2018

Mike Pence reagon pas të shtënave në Florida

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 23:43
Mike Pence

Zëvendës-Presidenti Amerikan, Mike Pence, ka reaguar pas të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Florida.

“Zemrat tona janë thyer për viktimat dhe familjet e prekura nga të shtënat e tmerrshme në një shkollë në Broward County, Florida. Këta studentë, mësues, administratorë dhe familje janë në mesin e lutjeve tona”, ka shkruar Pence në Twitter.

Deri më tani, raportohet për 14 të plagosur. I dyshuari është arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test