Momenti kur sulmuesi fillon të gjuaj mbi nxënësit në një shkollë të mesme në Florida - Bota Sot
Momenti kur sulmuesi fillon të gjuaj mbi nxënësit në një shkollë të mesme në Florida

Amerika

E premte, 16 nëntor 2018

Momenti kur sulmuesi fillon të gjuaj mbi nxënësit në një shkollë të mesme në Florida

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 00:15
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një video e publikuar nga mediat amerikane tregon momentin kur sulmuesi fillon të shtiej mbi nxënësit në shkollën e mesme në “Stoneman Douglas”, në Florida.

Në këtë sulm të armatosur thuhet se deri më tani kanë mbetur deri në 7 persona të vdekur dhe afërsisht 50 persona të plagosur.

Policia ka identifikuar sulmuesin si Nicolas Cruz, 19 vjeçar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test