Momenti kur vritet roja i sigurisë në një pompë benzine - Bota Sot
Momenti kur vritet roja i sigurisë në një pompë benzine

Amerika

Momenti kur vritet roja i sigurisë në një pompë benzine

Më: 23 shkurt 2018 Në ora: 20:22
Brazil

Një 35-vjeçar, i cili punoi si roje sigurimi në një kafeteri të pompës së benzinës në Brazil, u vra me armë zjarri nga një person i paidentifikuar.

I armatosuri hyri në lokal me fytyrë të mbuluar me helmetë. Rojtari, i cili nuk ishte polic, dorëzohet. Krimineli më pas e urdhëron viktimën që të ecë disa hapa dhe e qëllon me armë sapo ai të kthehet.

Kur policia arriti në vendin e ngjarjes, rojtari veçse kishte ndërruar jetë.

Askush deri më tani nuk u arrestua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test