Dy të vdekur pas të shtënave në Universitetin Michigan - Bota Sot
Dy të vdekur pas të shtënave në Universitetin Michigan

Amerika

Dy të vdekur pas të shtënave në Universitetin Michigan

Më: 2 mars 2018 Në ora: 17:41
Michigan

Dy persona janë qëlluar për vdekje pasi një person filloi të shtinte me armë zjarri brenda konviktit të Universitetit Michigan.

Nga policia kanë bërë të ditur se janë në kërkim të një personi me ngjyrë, i cili konsiderohet i armatosur dhe i rrezikshëm, pasi kishte hapur zjarr në objektin e këtij universiteti,

Aktualisht sulmuesi, 19 vjeçar, është në arrati dhe vendndodhja e tij nuk dihet.

Mediat lokale e kanë identifikuar atë si James Eric Davis Jr.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test