Një pjesë e Statujës së Lirisë mbetet në terr - Bota Sot
Një pjesë e Statujës së Lirisë mbetet në terr

Amerika

E shtunë, 20 tetor 2018

Një pjesë e Statujës së Lirisë mbetet në terr

Më: 15 maj 2018 Në ora: 15:09
Ilustrim

Sistemi për ndriçimin e Statujës së Lirisë në Nju Jork do të ndalet për rreth gjashtë orë sonte për shkak të riparimit të sistemit elektrik në statujë.

Drita në pishtarë, kurorë dhe në këmbët e statujës do të jenë në funksion, transmeton AP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test