Plagosen pesë persona, një grua shtatzënë në gjendje kritike - Bota Sot
Plagosen pesë persona, një grua shtatzënë në gjendje kritike

Amerika

E martë, 16 tetor 2018

Plagosen pesë persona, një grua shtatzënë në gjendje kritike

Më: 4 qershor 2018 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Pesë persona janë plagosur në një ndeshje futbolli në Dallas kur në ta është shtënë me armë zjarri. Në mesin e tyre edhe një grua shtatzënë.

Ajo është dashur që të lindë urgjentish me operacion dhe atë në vendin e ngjarjes, shkruan televizioni local CBSDFW.

Gruaja gjendet në gjendje kritike derisa nuk bëhet e ditur se si është gjendja e foshnjës.    

Po ashtu tani për tani nuk dihet as gjendje e të plagosurve tjerë, e as kush ka shtënë në ta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test