Presidenti Trump flet për gjendjen shëndetësore të Melania Trump - Bota Sot
Presidenti Trump flet për gjendjen shëndetësore të Melania Trump

Amerika

E enjte, 18 tetor 2018

Presidenti Trump flet për gjendjen shëndetësore të Melania Trump

Më: 8 qershor 2018 Në ora: 18:38
Donald de Melanie Trupm

Shendeti i Zonjës së Parë është duke u përmirësuar
Presidenti Amerikan Donad Trump ka treguar detaje të reja mëngjesin e së premtes për procedurën mjekësore të Melania Trump muajin e kaluar duke e quajtur atë si “operim” fjalë kjo që nuk është përmendur më përpara.

Ajo është mirë ka thënë Trump. “Nuk mund të udhëtoj për një muaj, sipas sugjerimeve të kanë doktorëve” .

Zonja e Parë ka pasur një operacion për rreth 4 orësh në Walter Reed, një spital jashtë Washingtonit në të cilin tradicionalisht janë shëruar presidentët amerikanë si dhe zonjat e para.

“Gjendja e saj është e mirë, ajo po ia del mbanë shumë mirë” ka thënë Presidenti Trump.

Një burim tjetër brenda shtëpisë së bardhë ka thënë se, Zonja e Parë është mirë dhe është duke pushuar. Ajo ka nevojë për privatësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test