Përplasen fuqishëm avioni dhe helikopteri, shikoni pamjet - Bota Sot
Përplasen fuqishëm avioni dhe helikopteri, shikoni pamjet

Amerika

E enjte, 18 tetor 2018

Përplasen fuqishëm avioni dhe helikopteri, shikoni pamjet

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 07:29
Pamje nga video

Ky është momenti i tmerrshëm kur një avion i vogël është përplasur me një helikopter në ajër.

Pamjet tregojnë përplasjen e helikopterit Robinson R22 dhe një Piper PA-28 në aeroportin e Clearëater Airport në Florida.

Ngjarja ka ndodhur më 23 shtator por pamjet janë publikuar vetëm tani.

Dy pasagjerë ishin brenda në aeroplan ndërsa në helikopter ishte brenda helikopterit dhe nuk ka pasur viktima.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test