Aksident zinxhiror në SHBA, 22 të plagosur - Bota Sot
Aksident zinxhiror në SHBA, 22 të plagosur

Amerika

E enjte, 18 tetor 2018

Aksident zinxhiror në SHBA, 22 të plagosur

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 19:11
SHBA

Në aksidentin e sotëm të një autobusi dhe tre automjeteve tjera në autostradën ndërshtetërore 25 në shtetin amerikan New Mexico, tre vetë humbën jetën dhe 22 të tjerë përfunduan në spital, njoftuan autoritetet amerikane.

Më parë është raportuar se pas përplasjes, një numër i madh njerëzish mbetën të bllokuar në një autobus që mori pjesë në aksident.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test