Vritet në festën e ditëlindjes, vijojnë masakrat mes bandave në Brazil - Bota Sot
Vritet në festën e ditëlindjes, vijojnë masakrat mes bandave në Brazil

Amerika

Vritet në festën e ditëlindjes, vijojnë masakrat mes bandave në Brazil

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 15:36
Eliana Ferreira Campos, ishte viktima e parë e një ekzekutimi të trefishtë, në një shtëpi të cilën ajo e kishte marrë me qera për të festuar ditëlindjen e saj.

Pamjet e rënda, teksa një 24-vjeçare vritet në festën e saj të ditëlindjes janë publikuar nga autoritetet braziliane për të treguar edhe njëherë brutalitetin mes bandave të shtetit latin.

Eliana Ferreira Campos, ishte viktima e parë e një ekzekutimi të trefishtë, në një shtëpi të cilën ajo e kishte marrë me qera për të festuar ditëlindjen e saj.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Ji-Paraná këtë të shtunë, teksa në video dallohet që drejt tyre afrohet një grup tjetër personash duke e sulmuar, e më pas e qëlluan me armë.

Menjëherë pas kësaj u qëlluan edhe 2 persona të tjerë, të identifikuar si Paloma de Oliveira Guimarães, 26 vjeç dhe Edmundo Cristian Ferreira de Matos, 18 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...