Gjenden trupat e 11 foshnjave - Bota Sot
Gjenden trupat e 11 foshnjave

Amerika

E diel, 21 tetor 2018

Gjenden trupat e 11 foshnjave

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 18:53
Detroit

Autoritetet e Detroit, pas një raportimi anonim, kanë gjettur trupat e 11 foshnjave të dekompozuara, të fshehur në tavanin e shtëpisë së funeralit të qytetit.

Togeri Brian Brouzer, nga Policia e Detroit, tha se trupat e foshnjave u gjetën në mes të katit të parë dhe të dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test