Bora e parë në New York – rrëzon drunj dhe shkakton kaos në trafik - Bota Sot
Bora e parë në New York – rrëzon drunj dhe shkakton kaos në trafik

Amerika

Bora e parë në New York – rrëzon drunj dhe shkakton kaos në trafik

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 18:36
New York

New York-un e ka mbuluar bora e parë.

Por duke se përpos hijeshisë, këto resje kanë shkaktuar edhe kaos.

Disa pemë u rrëzuan duke shkaktuar kështu edhe shumë probleme në trafik, teksa disa lagje u mbuluan nga bora e dendur.

Reshjet nisën në orën 13:00, sipas kohës lokale dhe u intensifikuan gjatë natës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...