Melanie Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindje - Bota Sot
Melanie Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindje

Amerika

Melanie Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindje

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 18:04
Melanie Trump

Zonja e parë amerikane, Melanie Trump, paraqiti dekorin e Krishtlindjes në Shtëpinë e Bardhë, të cilën ajo e ka hartuar për të, dhe mbi temën "Thesaret amerikane".

Shtëpia e Bardhë thotë se në mesin e dekorimit janë një pemë e prerë nga anëtarët e familjes së ushtarëve amerikanë të vrarë në betejë, raftet e fishekzjarrëve me pamje panoramike të Nju Jorkut, Sent Luisit, Çikagos dhe San Franciskos.

Një pjesë e dekorimit festiv është gjithashtu një shtëpi tradicionale, si dhe një pemë me një lartësi prej 5.5 metrash.

Melanie Trump ka postuar një video në Twitter duke treguar se si ecën në mes të dekorimit festiv.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test