Prekëse: Senatori Dole ngritet nga korroca për të nderuar ish-presidentin e ndjerë, Bush - Bota Sot
Prekëse: Senatori Dole ngritet nga korroca për të nderuar ish-presidentin e ndjerë, Bush

Amerika

Prekëse: Senatori Dole ngritet nga korroca për të nderuar ish-presidentin e ndjerë, Bush

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 21:43
Ish-Senatori Bob Dole

Arkivoli me trupin e pajetë të ish-presidentit të ndjerë amerikan, George H.W Bush, po qëndron në Capitol Hill i SHBA-së.

Figura nga më të ndryshme po shkojnë për të treguar respektin për presidentin e ndjerë

Një ndër ta qe edhe ish-Senatori Bob Dole, i lidhur për karrocë për persona që nuk mund të ecin.

Ai iu afrua arkivolit të presidentit, dhe me asistencën e një ndihmësi të tij mori forcën që të ngritej në këmbë për të treguar respektin për ish-presidentin amerikan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test