Ambasadorja Çitaku uron Pashkët ortodokse - Bota Sot
Ambasadorja Çitaku uron Pashkët ortodokse

Amerika

Ambasadorja Çitaku uron Pashkët ortodokse

Më: 28 prill 2019 Në ora: 16:01
Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, sot u ka uruar të gjithë besimtarëve ortodoks Pashkët.

“Gëzuar Pashkët Ortodokse për të gjithë njerëzit që festojnë në Kosovë dhe më gjerë”, ka shkruar Çitaku në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...