Si shihet atdheu nga larg - Bota Sot
Si shihet atdheu nga larg

Amerika

Si shihet atdheu nga larg

Nga: Skënder Karaçica Më: 1 korrik 2019 Në ora: 08:24
Skënder Karaçica

Lufta e klasave si tipar urrejtjeje, partitë politike (pluralizëm) urrejtje e skajshme deri në shembjen e Shqipërisë!

Në kohën e regjimit komunist, në plan të parë ishte programi i partisë lufta e klasave si tipar i urrejtjes dhe i denigrimit të njeriut shqiptar, në kohën e demokracisë dhe jeta politike në pluralizëm, urrejtja e skajshme deri në kalljen dhe shembjen e Shqipërisë!

Ndryshimet e sistemit (tjetërfare), por rruga e njëjtë e përçarjes dhe lufta e urrejtjes parti-parti dhe njeri-njeri shqiptar në Shqipërinë tonë (sic!).

A ka fund e keqja...?!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...