Si shihet atdheu nga larg - Bota Sot
Si shihet atdheu nga larg

Amerika

Si shihet atdheu nga larg

Nga: Skënder Karaçica Më: 9 korrik 2019 Në ora: 21:43
Skënder Karaçica

Duhet të kemi inati...!

Për zgjedhjet dhe ,,lufta politike, me urrejtjen e skajshme në Shqipëri(parti-parti)duhet të kemi inati: E shihni se si bëhen zgjedhjet në Greqi, ku qeveritë ndërrohen me votën e lirë të popullit!

Çfarë po bëjmë ne...?Kush po e përmbys Kushtetutën e Shqipërisë? Kemi apo nuk kemi Kushtetutë dhe pse (ende)nuk e kemi në parim Ligjin Zgjedhor që do të rregulloj këtë hendek politik që nuk po e lë të marrë frymë Shqipërinë tonë...?!

Kur do të kemi zgjedhje të rregullta pa përplasje politike në Shqipëri...?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...