Këshilltari i Bashkisë së Nju-Jorkut, Mark Gjonaj është vlerësuar me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork

Amerika

Këshilltari i Bashkisë së Nju-Jorkut, Mark Gjonaj është vlerësuar me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork

Nga: Beqir SINA -New York City Më: 30 shtator 2019 Në ora: 00:17
Mark Gjonaj

NEW YORK CITY: Anëtari i Këshillit të Bashkisë së Qytetit të Nju Jork-ut, zoti Mark Gjonaj, është vlerësuar për punën e tij në mbështetje të grave sipërmarrëse të komunitetit, me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork.

"Krenar, që pranoj çmimin "Gentleman of Quality" nga nga Dhoma e Grave në New Yrok, "NY Womens Chamber".

 Mezi pres të punoj së bashku me të gjitha komunitetet drejt qëllimit tonë kolektiv, në Nju Jork", shkruajti ne statusin e tij në Tweeter këshilltari Mark Gjonaj.

Ndërkohë, që Dhoma e Grave të New Yorkut, - "NY Womens Chamber" duke iu përgjigjur këshilltarit Mark Gjonaj, shkruan : "Urime për një çmim të merituar Mark Gjonaj Faleminderit që keni përkrahur vazhdimisht Dhomën e Tregtisë së Grave në New York dhe gratë sipërmarrëse! të qytetit tonë".

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat