Këshilltari i Bashkisë së Nju-Jorkut, Mark Gjonaj është vlerësuar me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork - Bota Sot
Këshilltari i Bashkisë së Nju-Jorkut, Mark Gjonaj është vlerësuar me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork

Amerika

Këshilltari i Bashkisë së Nju-Jorkut, Mark Gjonaj është vlerësuar me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork

Nga: Beqir SINA -New York City Më: 30 shtator 2019 Në ora: 00:17
Mark Gjonaj

NEW YORK CITY: Anëtari i Këshillit të Bashkisë së Qytetit të Nju Jork-ut, zoti Mark Gjonaj, është vlerësuar për punën e tij në mbështetje të grave sipërmarrëse të komunitetit, me çmimin “Gentleman of Quality Award” nga Dhoma e Biznesit të Grave në Nju-Jork.

"Krenar, që pranoj çmimin "Gentleman of Quality" nga nga Dhoma e Grave në New Yrok, "NY Womens Chamber".

 Mezi pres të punoj së bashku me të gjitha komunitetet drejt qëllimit tonë kolektiv, në Nju Jork", shkruajti ne statusin e tij në Tweeter këshilltari Mark Gjonaj.

Ndërkohë, që Dhoma e Grave të New Yorkut, - "NY Womens Chamber" duke iu përgjigjur këshilltarit Mark Gjonaj, shkruan : "Urime për një çmim të merituar Mark Gjonaj Faleminderit që keni përkrahur vazhdimisht Dhomën e Tregtisë së Grave në New York dhe gratë sipërmarrëse! të qytetit tonë".

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...