Humbet ky shqiptar në SHBA, kush e sheh ta lajmëroj këtë numër! - Bota Sot
Humbet ky shqiptar në SHBA, kush e sheh ta lajmëroj këtë numër!

Amerika

Humbet ky shqiptar në SHBA, kush e sheh ta lajmëroj këtë numër!

Më: 31 janar 2020 Në ora: 15:45
Zenel Koci

I moshuari shqiptar, Zenel Koci, ka disa ditë që ka humbur dhe nuk është lajmëruar fare familjarëve të tij në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Policia në New Rochelle ka vendosur disa njoftime në rrugët e këtij qyteti

“Po mundohemi ta gjejmë lokacioni e familjes së Zenel Kocit. Ai është shqiptar por nuk flet anglisht. Ai nuk mbanë mend datën e tij të lindjes, adresën dhe numrin e telefonit. Ai jeton me vajzën e tij”, thuhet në njoftim.

Image
Njoftimi

Më tej, autoritetet e sigurisë kanë bërë të ditur se nëse z.Kocin, ose nëse keni ndonjë informacion për të, ju lutem të kontaktoni në këtë numër të telefonit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat