Heronjët e vijës së parë...uniformat e policisë shqiptaro amerikanët në rradhët e uniformave blu...

Amerika

Heronjët e vijës së parë...uniformat e policisë shqiptaro amerikanët në rradhët e uniformave blu...

Nga: Beqir Sina Më: 14 maj 2020 Në ora: 07:27
Lirim Kaba

Heronjët e vijës së parë...uniformat e policisë shqiptaro amerikanët në rradhët e uniformave blu...

Sheriff Lirim Kaba përulet përpara dy flamurve të Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës....në marrjen e detyrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat