1991 vizita e Sali Berishës në New York

Amerika

1991 vizita e Sali Berishës në New York

Nga: A.M. Më: 23 maj 2020 Në ora: 07:39
Sali Berisha

Ish Presidenti dhe ish  kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka vizituar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në vitin 1991.

Enver Bojku ka postuar në statusin e tij në Faceook dy fotografi në të cilen paraqitet vizita e Berishës.

Postimi i plotë:

1991 Vizita e Presidentit Sali Berisha në Manhattan New York - Sheraton Hotel (42 Street) - këtu ishim pa parti dhe shumë të bashkuar!

Mirpo kur shikon këto fotografi që ka publikuar ai mësojm se të paktën në 8 vjet kryeministër Edi Rama - ka vizituar ose ka ardhë në Amerikë, me dhjetra herë, dhe po t’ja mbledhish të gjithë ata që e kani pritur Edi Ramën as edhe një autobus nuk e mbushin? Çfarë ka ndodhur.

Image
Vizita e Presidentit Sali Berisha në Manhattan New York
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat