Shqiptari nga Kosova i shtron drekë shefit të Agjencisë Inteligjente Amerikane

Amerika

Shqiptari nga Kosova i shtron drekë shefit të Agjencisë Inteligjente Amerikane

Më: 19 gusht 2020 Në ora: 10:51
Ismet Smajli dhe John Ratcliffe

Aktivisti i çështjes kombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Ismet Smajli, ka takuar Shefin e Inteligjencës Amerikane, John Ratcliffe.

Smajli i cili është edhe sekretar general i Rrjetit Global të Bizneseve të Diasporës Shqiptare, ka shtruar drekë për Ratcliffe.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi të tij në llogarinë e tij në facebook, momente të cilat i ka shoqëruar edhe me fotografi.

”Sot bëra drekë me mikun tim në D.C”, shkruan ndër tjera Smajli, për takimin që pati me Ratcliffe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat