Kjo është shqiptarja që bëri foto me Bidenin!

Amerika

Kjo është shqiptarja që bëri foto me Bidenin!

Më: 8 nëntor 2020 Në ora: 09:41
Nexharija dhe Joe Biden

Nexharija nga fshati Llojan i Kumanovës ka pasur fatin të fotografohet më  presidentin e SHBA-ve, Joe Biden.

Mbahu Shqipëri mos ke frikë se ke bijtë dhe bijat në Amerikë, është titulli i një postimi në faqen e fshatit Llojan në Facebook.

Ja postimi i plotë:

Mbahu Shqipëri mos ke frikë se ke bijtë dhe bijat në Amerikë

Bija e Llojanit vajza e Ages Emin, Nexharija, sot ka pasur rastin te takohet dhe fotografohet me Presidentin e ri të Amerikës Joe Biden i cili ka preferuar të shkoj ne këtë restorant në të cilin Nexharija është kuzhiniere kryesore.

Urime fitoren Joe Biden dhe suksese ne punë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat