Humb jetën në aksident në Amerikë 35 vjeçari nga Kosova

Amerika

Humb jetën në aksident në Amerikë 35 vjeçari nga Kosova

Më: 5 prill 2022 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Një 35 vjeçar e ka humbur jetën në një aksident trafiku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bëhet fjalë për Kushtrim Bytyçin.

Lajmin e ka bërë të ditur axha i të ndjerit.

Njoftimi i plotë i familjes:

Njoftojmë miqët, shokët dhe mbarë farefisin,se me daten 02.04.2022 , në një aksident tragjik të komunikacionit në SHBA,  në moshen  35 vjeqare ,ndërroi jetë me i  dashuri  i ynë i familjes Kushtrim Isa Bytyçi ( djali i vëllaut)

Varrimi i te ndjerit bëhet sot me datën 05.04.2022 ne Ëaterbury  – SHBA, ndërsa e pamja do te bëhet në Prishtinë me daten  09.04.2022 .

Adresa: Veternik afer Fshatit   Ndërkombëtar , Rr. Hysen Lepnica nr. 48.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat