E dhimbshme: Vdes në New York mërgimtari 26-vjeçar nga Deçani

Amerika

E dhimbshme: Vdes në New York mërgimtari 26-vjeçar nga Deçani

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 10:51
Ardijan Berisha

Dje në New York ka vdekur i riu nga fshati Irzniq i komunës së Deçanit, Ardijan Berisha.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e 26-vjeçarit, të cilët kanë shprehur dhimbjen e tyre.

Merret vesh se i ndjeri ishte djali i vetëm i familjes.

Ai ka vetëm një motër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat