Vdes Nikoll Gjonmarkaj në New York - Bota Sot
Vdes Nikoll Gjonmarkaj në New York

Amerika

Vdes Nikoll Gjonmarkaj në New York

Më: 16 maj 2018 Në ora: 22:19
Nikoll Gjonmarkaj

Familja Gjomarkaj në New York, lajmërojnë komunitetin shqiptar, se sot me datën 15 Maj 2018, ndërroi jetë, në moshën 91-vjeçare Nikoll Gjonmarkaj (1927-2018), i rrethuar nga familja në shtëpinë e tij. 

Homazhi do të jetë nëFox Funeral ditën e Ejte dhe të Premten, me 17 dhe 18 Maj 2018, nga ora 2 deri 5 mbasdite  dhe nga ora 7 deri ne 9 mbasdite. http://foxfuneralhome.com/

Ditën e Shtune do të mbahet mesha në Kishën Our Lady Queens of Martyrs Forest Hills, në orën 9:30AM. Trupi i të ndjerit do të varroset ditën e Shtune në varrezat Mount St. Mary Cemetery Flushing, Queen County, New York 72-00 Booth Memorial Avenue, Flushing N.Y. 11365

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test