Përfaqësues të Unionit Global i Bizneseve Shqiptare në Diasporë, takim me Granit Xhakën në Londër - Bota Sot
Përfaqësues të Unionit Global i Bizneseve Shqiptare në Diasporë, takim me Granit Xhakën në Londër

Amerika

E hënë, 22 tetor 2018

Përfaqësues të Unionit Global i Bizneseve Shqiptare në Diasporë, takim me Granit Xhakën në Londër

Nga: Beqir SINA Më: 23 shtator 2018 Në ora: 20:23
Përfaqësues të Unionit Global i Bizneseve Shqiptare takim me Granit Xhakën në Londër

Unioni Global i Bizneseve Shqiptare në Diasporë, me Presidentin e saj – Nazar Mehmeti, njoftohet se po mban një takim në Londër, në kuadër të takimeve të tyre vjetore.

Sipas një seti me fotografi të shpërndara sot në rrjetin social Facebook, dhe Instagram ata shprehen të entusiasmuar se kan pasur rastin të takohen edhe me mesfushorin me orgjinë shqiptare futbollisitn e Arsenalit dhe Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka, raporton Bota sot nga Nju Jorku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test