Aktivisti Harry Bajraktari, ndan kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë Bush - Bota Sot
Aktivisti Harry Bajraktari, ndan kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë Bush

Amerika

Aktivisti Harry Bajraktari, ndan kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë Bush

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 07:17
Aktivisti Harry Bajraktari kujton ish presidentin Bush

Biznesmeni dhe aktivisti i komunitetit shqiptaro-amerikan në Nju Jork, Harry Bajraktari, ndan gjithashtu kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë George Herbert Walker Bush, në një bisedë me Zërin e Amerikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...