Ngjyra e kumbullës, pasion dhe elegancë në shtëpinë tuaj - Bota Sot
Ngjyra e kumbullës, pasion dhe elegancë në shtëpinë tuaj

Art

Ngjyra e kumbullës, pasion dhe elegancë në shtëpinë tuaj

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 19:11
Kumbull

Nëse dëshironi që shtëpinë tuaj ta bëni atraktive dhe të veçantë, theksin vendoseni në ngjyrën e kumbullës

Shtëpia është strehëza juaj e shenjtë, aty ku duhet të ndiheni të lumtur, plot energji dhe në paqe. Kush më mirë se ngjyrat e kanë forcën t’jua mundësojnë diçka të tillë.

Kjo nuancë vjollce është hit absolut këtë sezon, prodhuesit e shfrytëzojnë në ndërtimin e orendive, ndërsa ekspertët për enterier e rekomandojnë atë për çfarëdo hapësire.

Dekoruesit francezë thonë se ngjyra e kumbullës sjell pasion, optimizëm dhe elegancë. Në stilet moderne ofron ngrohtësi dhe shpirt, ndërsa në ambientet klasike jep sharmë të rafinuar.

Ngjyra e kumbullës është mjaft serioze dhe kërkon të njëjtin qëndrim. Nuancat e saj me një përzierje të lehtë me të kuqe, krijojnë ngjyra emocionuese.

Pikërisht për këtë arsye e kanë quajtur “mbretëreshë të ngjyrave” këtë sezon.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...