Artisti gjerman që i transformon njollat e kafes në “krijesa” të vogla

Art

Artisti gjerman që i transformon njollat e kafes në “krijesa” të vogla

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 15:37
Foto Ilustrim

Stefan Kuhnigk, artist nga Hamburgu i Gjermanisë i kombinon tri gjëra që njerëzit i duan më së shumti – kreativitetin, të pazakonshmen dhe kafen.

Puna e tij filloi me një incident të vogël në zyrë dhe ky artist vendosi t’ju dhurojë jetë njollave të vogla të kafes. “Krijesat” e tij të vogla kanë rrëfime të veçanta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat