Momenti tepër i vështirë, Heroi Agim Ramadani pikturohet nga bashkëluftëtari i tij - Bota Sot
Momenti tepër i vështirë, Heroi Agim Ramadani pikturohet nga bashkëluftëtari i tij

Art

E shtunë, 17 nëntor 2018

Momenti tepër i vështirë, Heroi Agim Ramadani pikturohet nga bashkëluftëtari i tij

Nga: A.M. Më: 11 shkurt 2017 Në ora: 17:12
Hafir Hoxha

Heroi Agim Ramadani është vlerësuar për heroizmin e tij si dhe për poezinë dhe pikturën.

Heroi Agim Ramadani është pikturuar nga bashkëluftëtari Hafir Hoxha.

Pikerishtë këto piktura ky i fundit i ka publikuar në rrjetin social në Facebook.

“Momenti tepër i vështirë, i pa përshkruar kur të pikturosh mikun tëndë HERO!”, kështu ka shkruar Hoxha në Facebook./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test