Gjakovari: Mjaft e quajtët ëndërr - Bota Sot
Gjakovari: Mjaft e quajtët ëndërr

Atletika

Gjakovari: Mjaft e quajtët ëndërr

Nga: K. G. Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 12:42
Mamusha

Atleti i 3000 metrave, Tirron Mamusha, anëtar i KA Gërmia 555, ka një mesazh shumë të fortë jo vetëm për atletët. Gjakovari tha se duhet t’i grahin punës dhe të arrijnë edhe suksese.

“Mjaft e quajtët ëndërr. “Është koha që ta quani PLAN!”, shkruan Mamusha, i cili duket se e ka një sinjal edhe për qytetin e tij të Gjakovës, se duhet të veprojnë edhe më shumë, sepse ky qytet ka talent të mëdhenj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...