Anulohet minimaratona 5km për shkak të motit me shi - Bota Sot
Anulohet minimaratona 5km për shkak të motit me shi

Atletika

Anulohet minimaratona 5km për shkak të motit me shi

Më: 5 maj 2019 Në ora: 11:40
Është anuluar minimaratona 5km e cila ishte paraparë që të zhvillohej sot në mesditë

Është anuluar minimaratona 5km e cila ishte paraparë që të zhvillohej sot në mesditë.

Organizatorët njoftuan në rrjetin social “Facebook” se për shkak të motit me shi është shtyer minimaratona dhe ditëve në vijim do të informoheni për datën se kur do të mbahet.

Duhet theksuar se të gjitha mjetet e mbledhura nga shitja e numrave do t’i dedikohen fëmijëve me autizëm.

Image

Në këtë minimaratonë ishte paraparë që të mirrte pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...