Sportisti nuk përmbahet, ia prekut të pasmet gazetares, ja reagimi i saj

Atletika

Sportisti nuk përmbahet, ia prekut të pasmet gazetares, ja reagimi i saj

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 11:28
Sportisti  s’përmbahet, ia prekut të pasmet gazetares, ja reagimi i saj

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, teksa gazetarja ishte duke raportuar nga një maratonë një prej konkurruesve goditi me shuplakë të pasmet e saj.

Gazetarja Alex Bozarijan mbeti e shtangur dhe nuk e la me kaq veprimin e 43-vjeçarit pasi e denoncoi në Polici.

Atleti 43 vjeçar më pas kërkoi falje publike për veprimin e tij në.

Ai më pas shkruajti në profilin e tij se ishte një akt i turpshëm veprimi që bëri ndaj gazetares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat